Logo Onde Flow
Maciej Naparty
Dyrektor Departamentu Techniki i Rozwoju ZPUE S.A.

W 1995 r. ukończył Wydział Elektryczny Politechniki Poznańskiej, kierunek elektrotechnika, specjalizacja technika wysokich napięć.

Pan Maciej, swoją karierę rozpoczynał w Eaton Electric sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, kolejno na stanowiskach: samodzielny pracownik ds. techniczno-handlowych, inżynier sprzedaży, dyrektor ds. sprzedaży, zastępca dyrektora ds. sprzedaży aparatury przemysłow...

W 1995 r. ukończył Wydział Elektryczny Politechniki Poznańskiej, kierunek elektrotechnika, specjalizacja technika wysokich napięć.

Pan Maciej, swoją karierę rozpoczynał w Eaton Electric sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, kolejno na stanowiskach: samodzielny pracownik ds. techniczno-handlowych, inżynier sprzedaży, dyrektor ds. sprzedaży, zastępca dyrektora ds. sprzedaży aparatury przemysłowej. W 2003 kontynuował pracę centrali firmy w Bonn jako Regional Sales Support Manager i odpowiadał za kraje Europu Środkowo-Wschodniej oraz dodatkowo od 2008 Bliski Wschód i kraje Nordyckie.

Jego bogate doświadczenie obejmuję również prace ( w latach 2011 -2013 ) dla Noark Electric sp. z o.o. z siedzibą Poznaniu na stanowisku dyrektor generalny. Od 01.10.2013 r. pełnił kolejno funkcje dyrektora regionalnego, dyrektora handlowego ds. eksportu a od 31.08.2018 pełni funkcję dyrektora departamentu techniki i rozwoju w ZPUE S.A. z siedzibą we Włoszczowie.

Obserwuj nas po więcej!
Kontakt
sofia@ondeflow.pl
ul. Wapienna 40
87-100 Toruń
Pełny kontakt