Logo Onde Flow

Nasza idea

Transformacja energetyczna w Polsce

Fala zmian, której doświadczamy, stawia każdego z nas przed koniecznością ciągłego dostosowywania się. Rozwój przestał być kwestią ekskluzywnego wyboru, ale koniecznością zarówno dla starszych, jak i młodych obywateli naszego świata. Aby móc sprostać wyzwaniom musimy je rozumieć.

Lider rynku OZE

ONDE, jako lider rynku OZE w Polsce, aktywnie bierze udział w transformacji energetycznej, będącej jednym z osiowych zadań współczesnej cywilizacji. Projekt ONDE FLOW, poprzez działania edukacyjne, mecenat, fora dyskusyjne, eventy, dostarcza rzetelnych informacji na temat odnawialnych źródeł energii.

Budujemy społeczność aktywnych uczestników procesu zmiany na poziomie zarówno makro, jak i mikro, gotowych brać odpowiedzialność za nasz wspólny świat. Nasz los i los przyszłych pokoleń zależy od dzisiejszych działań – możemy to zrobić razem.

Współpracuj z ekspertami w dziedzinie OZE

Skontakuj się z nami

Jesteśmy liderem rynku OZE w Polsce

Aktywnie działamy zmieniając Polskę dla przyszłych pokoleń

Dostarczamy rzetelnych informacji współpracując z ekspertami

Budujemy społeczność aktywnych uczestników procesu zmiany na poziomie zarówno makro, jak i mikro, gotowych brać odpowiedzialność wspólny świat. Los przyszłych pokoleń zależy od dzisiejszych działań.

Możemy to zrobić razem!

Dołącz do naszej społeczności
Obserwuj nas po więcej!
Kontakt
sofia@ondeflow.pl
ul. Wapienna 40
87-100 Toruń
Pełny kontakt