Logo Onde Flow
Bogusław Pieczykolan
Dyrektor Działu Rozwoju projektów własnych OZE w ONDE

Zajmuje się energetyką ponad połowę życia. W 2011 roku związał się z Polish Energy Partners S.A. (obecnie POLENERGIA S.A.). W tym czasie uczestniczył w rozwoju wielu projektów z zakresu developmentu energetyki wiatrowej. W latach 2014 -2021 rozwijał projekty Morskich Farm Wiatrowych (MFW B2, MFW B3 ) na stanowisku kierownika części onshore, a także Permitting Managera dla całego projektu. Równo...

Zajmuje się energetyką ponad połowę życia. W 2011 roku związał się z Polish Energy Partners S.A. (obecnie POLENERGIA S.A.). W tym czasie uczestniczył w rozwoju wielu projektów z zakresu developmentu energetyki wiatrowej. W latach 2014 -2021 rozwijał projekty Morskich Farm Wiatrowych (MFW B2, MFW B3 ) na stanowisku kierownika części onshore, a także Permitting Managera dla całego projektu. Równolegle od roku 2017 tworzył w ramach Polenergii nowej gałęzi biznesowej, tj. projektów farm fotowoltaicznych realizowanych w najróżniejszych modelach rozwojowych.

Oprócz działalności developmenckiej od 2018 roku jako Kierownik kontraktu przeprowadził procesy budowlane i przetargowe wszystkich projektów fotowoltaicznych w portfelu POLENERGII (Sulechów I,II, III, Buk, Strzelino).

Od 2024 roku związany z ONDE, gdzie objął stanowisko Dyrektora Działu Rozwoju projektów własnych OZE.

Obserwuj nas po więcej!
Kontakt
sofia@ondeflow.pl
ul. Wapienna 40
87-100 Toruń
Pełny kontakt